Teslimat Şartları

TESLİMAT BİLGİLERİ 

Nbamarket.net üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Sitemizde satışa konulan ürünlerin stokları entegre bir sistem ile çalıştığından, sitede satışı yapılmakta olan tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı itibaren 1 ila 3 iş günü içerisinde,

Hafta içi 08.00-17.00 (Cumartesi-Pazar hariç) saatleri içerisinde kargoya teslim edilir.

Uzun tedarikli ürünlerimizde teslimat süremiz 15 (onbeş) iş günü şeklindedir.(Formalar, şapkalar)

Önsiparişte olan ürünleri satın alırken gümrük kaynaklı kısa süreli gecikmelerinde yaşanabileceğini gözardı etmeyiniz.

Hafta sonu verilen siparişleriniz pazartesi günü, resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ise tatil bitimini takip eden mesai gününde işleme alınacaktır.

SİPARİŞ SÜRECİ

Numara ve beden seçenekleri mevcut olan ürünlerinizi sepetinize ekleyebilmek adına öncelikle ürün fotoğrafının yanında yer alan "NUMARA/BEDEN" seçeneklerinden size uyan seçeneği tıklayarak ürün ölçülerinizi seçmeniz gerekmektedir.

Ürün detay sayfasında numara veya bedeninizi seçtikten sonra hemen al butonuna tıklayabilir ve de tek bir ürünü anında alabilirsiniz. Ardından da Teslimat ve Fatura adresi sayfasına yönlendirilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü, ürüne tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan "SEPETE EKLE" butonuna basarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bunun için öncelikle sizden istenen gerekli bilgileri eksiksiz ve güncel haliyle paylaşmanızı rica ederiz.

İşleminizi sonlandırdıktan sonra bizimle paylaştığınız e-posta adresinize siparişinizin detayını belirten e-posta ile gönderilecektir.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz.